"KAFTBAG"

Keşfetmeyi sevenler için,
özenle hazırlandı.

KAFT BAG;
4 farklı karakterden oluşur.
Her modelin 8 farklı rengi var.
Kumaşları
%100 pamuklu canvastan
üretildi.
Kumaşları %100 pamuklu kanvastan üretildi. Ayrıca su iticilik özelliği var. Bu, sağanak yağmur altında özgürce dolaşabileceğiniz anlamına gelmiyor olsa da, sıvıyla teması halinde başına kolay kolay bir şey gelmez.
Askı ve taban detaylarında suni deri kullandığımız için yıkama ve kuru temizleme önermiyoruz. Yumuşak, nemli bir bezle hafifçe silebilir, çok kirli olduğu durumlarda ise beyaz sabun kullanabilirsin. Deterjan gibi içerisinde ağartıcı olan kimyasallar kullanmak veya sert bezler ile temizlik işlemini gerçekleştirmek, kumaş dokusuna ve rengine ciddi zararlar verebilir ayrıca çantanın su iticilik özelliğini kaybetmesine de yol açabilir.
Sap ve detaylarında deforme olmayan, rahat taşıma sağlayan suni deriler kullandık ve ekstra bir estetik kattı.

"NORDHUG"
Çantayı sırtta taşımayı sevenler, yanında devamlı laptop(15 inch' e kadar) ve taşıyacak çok fazla ıvır zıvırı olanlar için ideal. Okulda, işte, toplu taşımada ve günlük hayatta rahatça kullanabilirsin.

En: 30 cm
Boy: 40 cm
Derinlik: 10 cm

"NEVEND"
Yanında devamlı laptop taşıyanlar (15 inch'e kadar) ve sırt çantasından haz etmeyenler için ideal. Sürekli yanında taşıyabilirsin. Okulda, işte ve günlük hayatta rahatça kullanabilirsin.

En: 41 cm
Boy: 32 cm
Derinlik: 6 cm

"METHONE"
Az eşya ile rahatça dolaşmayı sevenler için ideal. Günlük kullanıma uygun ve pratik.

En: 25 cm
Boy: 31 cm
Derinlik: 7 cm

"NORDHUG MINI"
Az sayıda olan eşyasını kompakt bir sırt çantasıyla taşımak isteyenler için tasarlandı. Temelde NORDHUG modelinin küçük bir versiyonu olsa da NORDHUG ile aynı derinlik ölçüsüne(10cm) sahip ve iç hacmi 13'' laptop taşımak için ideal.

En: 25 cm
Boy: 34 cm
Derinlik: 10 cm

Ürünlerimizin paket içeriğindeki her bir nesnenin uzun süreler tekrar kullanılabilecek ve
işe yarar malzemelerden oluşmasına özen gösteriyoruz.
BEZ ÇANTA
Siparişin(boyutuna göre), 3 farklı ebatta hazırlanan bez çantalardan birinin içerisinde sana ulaşacak. Dolabını, valizini veya çekmeceni organize ederken bu çantaları kullanabilir veya içerisine ıvır zıvırlarını doldurabilirsin. Nasıl kullanacağın tamamen yaratıcılığına kalmış.
STICKER
Hediye olarak tasarımlarımızdan birinin stickerı gelir. Dilediğin yere yapıştırabilirsin. İz bırakmaz ancak kullanırken yine de dikkatli ol.
NOT DEFTERİ
Umarız bu defter, yaşamda ve seyahatlerinde biriken anılarını, ortaya çıkan fikirlerini kaydetmende sana yardımcı olur.