KAFT BAG,
3 FARKLI KARAKTERDEN OLUŞUR
HER MODELİN
8 FARKLI RENGİ VAR
Kumaşları
%100 pamuklu kanvastan üretildi.
Kumaşları %100 pamuklu kanvastan üretildi. Ayrıca su iticilik özelliği var. Bu, sağanak yağmur altında özgürce dolaşabileceğiniz anlamına gelmiyor olsa da, sıvıyla teması halinde başına kolay kolay bir şey gelmez.
Sap ve detaylarında deforme olmayan, rahat taşıma sağlayan suni deriler kullandık ve ekstra bir estetik kattı.

NORDHUG

Çantayı sırtta taşımayı sevenler, yanında devamlı laptop ve taşıyacak çok fazla ıvır zıvırı olanlar için ideal. Okulda, işte, toplu taşımada ve günlük hayatta rahatça kullanabilirsin.

5 ayrı bölmesi ve laptop koruması var. 1 laptop bölmesi, 1 büyük bölmesinin yanında tablet, kitap, defter gibi eşyalar için 1 bölmesi ve anahtarlık, cüzdan, telefon gibi eşyalar için 2 ayrı bölmesi bulunuyor.

3 adet kalemlik bölümü var.

En: 30 cm
Boy: 40 cm
Derinlik: 10 cm

METHONE

Az eşya ile rahatça dolaşmayı sevenler için ideal. Günlük kullanıma uygun ve pratik. 5 ayrı bölmesi var; 1 laptop bölmesi, tablet, kitap-defter için 2 ayrı bölüm, telefon, cüzdan, anahtarlık için ayrı 2 bölüm.

2 adet kalemlik bölümü var.

En: 25 cm
Boy: 31 cm
Derinlik: 7 cm

NEVEND

Yanında devamlı 13” üzeri laptop taşıyanlar ve sırt çantasından haz etmeyenler için ideal. Sürekli yanında taşıyabilirsin. Okulda, işte ve günlük hayatta rahatça kullanabilirsin.

5 ayrı bölmesi var; 1 laptop bölmesi, tablet, kitap-defter için 2 ayrı bölüm, telefon, cüzdan, anahtarlık için ayrı 2 bölüm.

2 adet kalemlik bölümü var.

En: 41 cm
Boy: 32 cm
Derinlik: 6 cm