Ahmet İBİŞ - 16.Oca.2019
Ürünlerden çok memnun kaldım. Bu memnuniyetle birlikte en kısa zamanda görüşmek üzre .
Ahmet Talha Durmuş - 14.Oca.2019
hepsi çok iyi mükemmel
İnci Güvenç - 14.Oca.2019
Tam olarak beklediğim gibi geldi ürün. Kargo durumu takip, teslim alma sürecine kadar her şey oldukça özenliydi. Teşekkür ediyorum.
Yiğit Şükrü - 12.Oca.2019
Kargo paketi özeni çok güzel ve ürün beklediğimden kaliteli. Teşekkürler
Mirza İzgür - 11.Oca.2019
Tasarımlar ve kalite zaten çok şık. Kargolama hızı ve harika paketleme ile de görümüş olduk ki müthiş profesyonel bir ekip... Başarılarınızın devamını dilerim, çok teşekkürler.
gökberk güneri - 11.Oca.2019
çok kaliteli ürün + hızlı teslimat teşekkürler
HALİL BEYEN - 11.Oca.2019
Gönül rahatlığıyla kullandığım KAFT ürünleri gerçekten harika, ürünü jet hızıyla teslim aldım. Teşekkürler.
CANSU ATALAY - 11.Oca.2019
Mükemmel hız, kaliteli paketleme. Her şey özenli. İnanılmaz memnun kaldım. teşekkürler.
Mehmet Emin Yayla - 10.Oca.2019
Yine Kaft kalitesi ve efsane güzellik. Gözünün ayarı olan, becerikli tasarımcı/üretici bir şirketin sağlıklı kumaşlarla üretilen bu ürünlerini alabiliyor olmak, bana göre şanslı olmaktır. Kaft olmasa napcaz, hep kimyasal giyiniyoruz şekerim doğal bir ürün bulamıyoruz vallahi... :)
Doğa Erim Ekiz - 10.Oca.2019
Çok güzel, rahat ve kullanışlı çantaların içinde gönderilen küçük not defterlerinin olması hoş bir jest olmuş.Her şey için teşekkürler ve tebrik ederim :)
Oğuzhan Öztürk - 09.Oca.2019
Ürün özel kumaş bir çanta içinde elime ulaştı. İçine bir de kalemlik koymuşlar. Çantanın çok kaliteli bir görüntüsü var. Memnun kaldım
Furkan Ertürk - 09.Oca.2019
Çantam gerçekten beklediğimden daha güzel geldi ellerinize sağlık.
Nilhan Coşkun - 09.Oca.2019
Merhaba, Bu ilk siparişimdi. Teslimat hızlı ve süreç bilgilendirmeleri eksiksizdi. Bedenleri tam uydu, renk ve desenlere bayıldım, kumaşlarına da :) Gelecekte, cıvıltılı canlı renklerde tişörtler yapsanız keşke. Bundan sonra sadık bir müşteriniz olacağımı düşünüyorum, elinize, emeğinize sağlık.
Yener Keskin - 09.Oca.2019
Merhabalar, Son siparişimle beraber 3 swit 1 tane de polar sipariş etmiş oldum. Tasarımlarınız harika. Daha fazla ürün yelpazesi ile bizleri mutlu edersiniz. Teşekkürler.
Maide HOŞAF - 07.Oca.2019
Müthiş bir özenle karşı karşıya kaldım. Kendimi bu denli değerli hissettirdiğiniz için çok teşekkürler. Kargonun çok hızlı gelmesi bir yana, paketlemesi de çok güzeldi. İyi ki Kaft.