KAFT
SANAT YÖNETMENİNİ
ARIYOR

Bu noktaya kadar geldiysen, KAFT'ı tanıdığını ve bizimle çalışmayı arzuladığını varsayıyoruz.
Yaratıcı, planlı-programlı, insiyatif alan ve güncel tasarım trendlerini yakından takip eden biri olmanı diliyoruz ancak öncelikli olarak görmek istediğimiz, KAFT'ın yıllar içerisinde bir noktaya getirdiği görsel kimliğini, bir adım öteye taşıyabilecek yeteneğe ve isteğe sahip olman. Bunun yanında markanın ihtiyaç duyacağı tüm görsel konuların düşünülüp tasarlanması, uygulanması ve estetik yönünün gidişatına göz kulak olunması da sorumlulukların arasında öne çıkanlar olacak.

Johnson Tsang, Pawel Kuczynski, Moonassi, Seungyea Park gibi kıymetli sanatçıların işlerini ürünlerine taşıyan, 56 farklı ülkeye ürün gönderen ve dünyada kabul gören bir tasarım markasının sanat yönetmeni koltuğunu doldurmak konusunda istekliysen başvuru sürecine geçebiliriz.

Geçmişte yaptığın başvurulardan bir parça farklılaşan bir başvuru süreci hazırladığımızı belirtmekte fayda var. Bu noktada niyetimiz yeteneğini sorgulamak değil, yeteneklerini KAFT için nasıl kullanabileceğini somut olarak görebilmek. Bunun için sana bir brief hazırladık. İlk olarak aşağıdaki "indir" butonu ile ihtiyacın olan yazılı ve görsel materyalleri indirebilir, çalışmanı hazırladıktan sonra yine bu sayfadan upload edebilirsin.


Deadline:
22 Ekim 2017 - Saat 00:00

PAKETİ İNDİR

(PDF formatında yükleyeceğin çalışmanın sonuna CV'ni de ekleyebilirsin.)

ÇALIŞMANI YÜKLE

Not: Görsel ve yazılı materyallerin kişinin izni dışında kopyalanması ve kullanılmasının 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suç olduğunu da hep beraber tekrar hatırlayalım. Bu bağlamda gönderdiğin çalışmanın emin ellerde olacağına ve iznin dışında kullanılmayacağına emin olabilirsin.