DUGE - OLIVE
DUGE - OLIVE Sweatshirt DUGE - OLIVE Sweatshirt DUGE - OLIVE Sweatshirt DUGE - OLIVE Sweatshirt DUGE - OLIVE Sweatshirt DUGE - OLIVE Sweatshirt DUGE - OLIVE Sweatshirt DUGE - OLIVE Sweatshirt DUGE - OLIVE Sweatshirt DUGE - OLIVE Sweatshirt DUGE - OLIVE Sweatshirt DUGE - OLIVE Sweatshirt DUGE - OLIVE Sweatshirt DUGE - OLIVE Sweatshirt

DUGE - OLIVE - Sweatshirt

TASARIMIN HİKAYESİ

"Hiçbir şey söylememek bazen çok şey söylemektir"

Emily Dickinson

Devamını oku...
Koşulsuz İade ve Değişim Garantisi - Ücretsiz Kargo
 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 • %100 pamuklu, kaliteli, 2 iplik diye bilinen bir kumaş kullandık. Kumaşın bir yüzeyi düz (flamlı), diğer yüzeyi ise daha mat ve dokuludur. Ayrıca ürünü yıkanmış olarak gönderiyoruz, böylece önerilen yıkama sonrası çekme yapmaz. Kumaş üretiminde kullanılan boyalar, sertifikalı ve güvenlidir; insan sağlığına zarar vermez.

  Çift taraflı kullanılabilir. Dilersen düz ve desenli yüzeyini, dilersen daha mat ve dokulu olan diğer yüzeyini kullanabilirsin.

  Tasarımlı modellerin baskısında "Emprime / Serigrafi" tekniğini kullanıyoruz. Bu hava alan bir baskı türüdür. Yeni nesil dijital baskıların dezavantajlarını içermez. Kullanılan boyalar tamamen organik, sertifikalı ve sağlıklıdır.

 • ÖLÇÜ TABLOSU
 • KAFT BEDENİMİ BULMAMA YARDIMCI OL
  YA DA

  Ölçü tablosundan bedenini bulabilirsin. Yükseklik () için yaka ile omuzun birleştiği noktadan en alt kısma kadar, genişlik () için koltuk altından diğer koltuk altına kadar olan mesafeyi düz bir zeminde ölçmelisin. * (+/-) 1 oynama olabilir.

  UNISEX
  cm
  XS
  67
  47
  S
  69
  49
  M
  71
  51
  L
  73
  53
  XL
  75
  56
  2XL
  77
  59
  XS
  26
  18
  S
  27
  19
  M
  28
  20
  L
  29
  21
  XL
  30
  22
  2XL
  31
  23
 • İADE & DEĞİŞİM
 • KAFT kullanıcılarına %100 iade/değişim garantisi veriyor. İade ya da değişim mi yapmak istiyorsun hiç sorun değil.

  KAFT olarak sattığımız her ürünün kalitesinin arkasında duruyoruz, umarız sen de memnunsundur. Olaki herhangi bir sebepten dolayı memnun değilsen, ürünü zarar görmemiş şekilde orijinal kutusuyla dilediğin zaman bize geri gönder, biz de hemen geri ödemesini ya da değişikliği arzu ettiğin şekilde yapalım.

  İade/değişim işlemi için ürünü zarar görmemiş şekilde orijinal kutusuyla dilediğin zaman bize geri gönderebilirsin, bu işlem için zaman sınırlaması yoktur. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda, e-posta yoluyla bize her zaman info@kaft.com adresinden ulaşabilirsin.

 • BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ
 • BU TASARIMIN DİĞER ÜRÜNLERİ
 • Şu anda bu tasarımın diğer ürünleri bulunmamaktadır.
Bu ürün çift taraflı kullanılabilir olarak tasarlandı.
Dilersen düz ve desenli yüzeyini, dilersen daha mat ve dokulu olan diğer yüzeyini kullanabilirsin.
Mat ve dokulu yüzey
Düz ve flamlı yüzey
2. Ürün %50 İndirimli