FOREST GUARD
FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje FOREST GUARD Tasarım Obje

FOREST GUARD - Tasarım Obje

TASARIMIN HİKAYESİ

"İnsan doğadan yaşar, yani doğa onun bedenidir, ölmemek için onunla daimi bir diyalog sürdürmelidir. İnsanın fiziksel ve zihinsel hayatının doğaya bağlı olduğunu söylemek, doğanın kendi kendisine bağlı olduğunu söylemektir, çünkü insan doğanın bir parçasıdır."

Karl Marx

Devamını oku...
169 TL
Koşulsuz İade ve Değişim Garantisi - Ücretsiz Kargo
 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 • ÖLÇÜ BİLGİLERİ
 • Sıvı plastik bazlı, poliüretan malzemeden hazırlandı. Kırılmaya karşı son derece dayanıklıdır. Akrilik boya üzerine mat vernik atıldı. Sert zeminlere sürtünmediği sürece boyasının aşınması çok mümkün değil.

 • İADE & DEĞİŞİM
 • KAFT kullanıcılarına %100 iade/değişim garantisi veriyor. İade ya da değişim mi yapmak istiyorsun hiç sorun değil.

  KAFT olarak sattığımız her ürünün kalitesinin arkasında duruyoruz, umarız sen de memnunsundur. Olaki herhangi bir sebepten dolayı memnun değilsen, ürünü zarar görmemiş şekilde orijinal kutusuyla dilediğin zaman bize geri gönder, biz de hemen geri ödemesini ya da değişikliği arzu ettiğin şekilde yapalım.

  İade/değişim işlemi için ürünü zarar görmemiş şekilde orijinal kutusuyla dilediğin zaman bize geri gönderebilirsin, bu işlem için zaman sınırlaması yoktur. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda, e-posta yoluyla bize her zaman info@kaft.com adresinden ulaşabilirsin.

 • BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ
 • BU TASARIMIN DİĞER ÜRÜNLERİ
 • FOREST GUARD Tişört

  Tişört

  FOREST GUARD Kapşonlu

  Kapşonlu

  Şu anda bu tasarımın diğer ürünleri bulunmamaktadır.
BOYA

Akrilik boya üzerine mat vernik atıldı.
Sert zeminlere sürtünmediği sürece
boyasının aşınması çok mümkün değil.

MALZEME

Sıvı plastik bazlı,
poliüretan malzemeden hazırlandı.
Kırılmaya karşı son derece dayanıklıdır.

2. Ürün %50 İndirimli