THE CASTLE (OS)
THE CASTLE (OS) Tişört THE CASTLE (OS) Tişört THE CASTLE (OS) Tişört THE CASTLE (OS) Tişört THE CASTLE (OS) Tişört THE CASTLE (OS) Tişört THE CASTLE (OS) Tişört THE CASTLE (OS) Tişört THE CASTLE (OS) Tişört THE CASTLE (OS) Tişört THE CASTLE (OS) Tişört THE CASTLE (OS) Tişört THE CASTLE (OS) Tişört THE CASTLE (OS) Tişört

THE CASTLE (OS) - Tişört

TASARIMIN HİKAYESİ

Çok uzun zaman önce içimizde bir yere inşa edilen kontrol kulelerinde bizi gözetleyen birinin olduğu söylendi. Hiç kimse orada gerçekten biri olup olmadığını bilmiyordu. Bugüne dek herkes onun belirlediği söylenen sınırlar içinde yaşadı. Şimdi sanal gerçeklikte, gözetlenmeme, takip edilmeme fikri bile tedirgin ediyor, moral bozuyor. Kötü haber: Şatoda biri yoktu. Daha kötü haber; her şey onun istediği gibi gittiği için ortalıklarda gözükmüyor.

KAPAT
DEVAMINI OKU
50 TL 70 TL
Koşulsuz İade ve Değişim Garantisi - Ücretsiz Kargo
 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 • Kumaşı %100 pamuk, birinci sınıf kaliteli penyedir. Tişörtün kalıbı, rahat ve hafif dökümlüdür.
  Yakası ferah ve geniş kesimdir.


  Original kalıbı kumaşlarının en iyi özelliği; önerilen yıkama sonrası çekme yapmamasıdır.


  Kumaşlarda kullanılan boyalar sertifikalı ve güvenlidir; insan sağlığına zarar vermez.


  Baskı, "Emprime / Serigrafi" tekniğiyle uygulanır. Bu hava alan bir baskı türüdür. Baskı kumaşla tamamen bütünleşik olduğu için dokunulduğunda plastik değil, yumuşak bir his verir.

 • ÖLÇÜ TABLOSU
 • İADE & DEĞİŞİM
 • KAFT kullanıcılarına %100 iade / değişim garantisi veriyor.

  Yarattığımız her ürünün arkasında duruyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı üründen memnun kalmazsan, iade veya değişim işlemi için dilediğin zaman bize geri gönderebilirsin.

 • TASARIMIN DİĞER ÜRÜNLERİ
 • Şu anda bu tasarımın diğer ürünleri bulunmamaktadır.