Tüm tişört ve atletlerimizi unisex kalıba çeviriyoruz.
Eski kalıplarımızla artık vedalaşmamız gerektiği için onları Old School olarak ayırdık
ve bu ürünler bir daha üretilmeyecekler.

Cordialis Aurka
"Söylenmeye değer tek şey duygulardır, içten gelenlerdir. İnsan içinden geleni söylemeliydi yalnızca."

Virginia Woolf, Mrs Dalloway

Cordialis Aurka - Tişört
Tükendi

Manawa
Doğasına ters olanla uzlaşamazdı. Herkesin kabullenip kader olarak gördüğünü o görmedi. Normalleştirdikçe huzurunun kaçacağını biliyordu. Mazisi insanlık tarihiyle başlayan korkutma törenlerinde ikna olacağını düşündüler. Diğerleri olan bitene o kadar yabancıydı ki, o coğrafyanın yerlisi olamazdı. Nefes alması gerekiyordu. Bedelini ödediği özgürlüğü çaresizliklerinin bir sonucu... Nereye giderse gitsin onu bulunduğu yere bağlayacak bir şey yok. Zırhlarını, zincirlerini atarken, yüzünü günün başladığı yere çevirdi. Şimdi kimselerin uğramadığı yerlerden dünyayı bir tur dönmek istiyor.

Manawa - Tişört
Tükendi

Wanui
Çok yoruldu ama umurunda değil. Gördüğü her neyse, nereden baktığına göre değişiyor... Yolda olmanın en güzel tarafının da bu olduğunu düşünüyor. Kimilerine uzaktan cambazlık gibi görünen bir şey yakından bakıldığında ayakta kalmak için bir mücadeledir. Kapitalist üretim ayakta kalma becerilerini yok eder, yarattığı kargaşa seni aynılaştırır. Modern hayata kendinden taviz vererek uyum sağlarsın, doğada kendin olarak ayakta kalırsın. Ayakta kalmak sanattır. Bu yolculukta o da ayakta kalıyor. Yemekte sopa üzerindeki adamların yakaladığı balık var.

Wanui - Tişört
Tükendi

Thaka
E anlat bakalım, sen nasıl düştün bu sahile? Uzun uzun anlat ama, acele etme. Bir ömür buradayız nasılsa.

Thaka - Tişört
Tükendi

Zig Zag Stone Stand
"Yaşam kendini bulmak değil, yaratmaktır."

G. B. Shaw

Zig Zag Stone Stand - Tişört
Tükendi

Mosca
Süzülürken iyi güzel de, her seferinde de bir parça eksiliyor.

Bozukluklar mı düştü acaba?

Mosca - Tişört
Tükendi

Delirium
Deli! Söyle bakalım az önceki şarkından biraz.

Delirium - Tişört
Tükendi

Lapid
Bazen boyutsuz bir düzlem, sonsuz bir müddet, sorunlu bir evrende öylece oyalanıyoruz.

Lapid - Tişört
Tükendi

Straighten
Kim bilir belki yerçekimi de bir zamanlar birilerinin kurduğu bir hayalden ibaretti.

Straighten - Tişört
Tükendi

Moontu
Defalarca geldi dünyaya. Yüzlerce, binlerce, milyonlarca kez. Yepyeni bir türdü her seferinde. Ve her seferinde yine kendine evrildi.

Moontu - Tişört
Tükendi

Peca
Kusurlu planları, yanlış anlaşılan lafları ve tekrar eden hatalarıyla kendi olmaya devam ediyor.

Peca - Tişört
Tükendi

Hidden
"Gerçek yaşamak ancak insanlardan uzak olunduğunda mümkündü; yaptığımız işlere başkasının gözü değdiği an, ister istemez o göze hoş görünmeye çalışırız ve yaptığımız hiçbir şey dürüstçe olmaz. Bizi seyreden birilerinin olması , bizi seyredenleri bir türlü aklımızdan çıkaramamak , yalanlar içinde yaşamak demektir."

Milan Kundera

Hidden - Tişört
Tükendi

Odim
Bu uçsuz bucaksız düzlükte mesafesini koruyacağı kimse yok, sadece ayak izleriyle ve gölgesiyle samimi. Attığı her adım hem nereye yaklaştığını hem de nereden uzaklaştığını gösteriyor. Yönü inandıklarını, gözleri bakış açısını ve ayak izleri geçmişini anlatıyor. Her adım bir zincirin halkası, her adım bir hareket. Bir adımla başladı, bir adımla göç etti, bir adımla döndü. Adım eylemdir. Bir adımla sokağa çıktı; bir adımla yetişti, bir adımla dünyayı değiştirdi. Adım ilerleme... Bu uzun yürüyüş, bu arayış; uygarlık en üst seviyeye geldiğinde bile bitmeyecek. Geride bıraktığı izlere bakarken uzayan gölgesi konuşuyor: Nereye gidiyoruz?

Odim - Tişört
Tükendi

Schaakpad
"Siz bir şeylere bakıp 'Neden?' diyorsunuz. Bense hiç var olmamış şeyleri hayal ediyor ve 'Neden olmasın?' diyorum."

G. B. Shaw

Schaakpad - Tişört
Tükendi

Dox
Doğanın bizi katletmemesi için özgürlüklerimizden vazgeçip toplum olmayı kabul ettik. Mağarada beş on kişiyken daha mı iyiydik bilmiyoruz, ancak birçoğumuz kurduğumuz bu yeni düzenin, feda ettiğimiz özgürlüğe değip değmediğini sorgular halde.

Dox - Tişört
Tükendi

Keşfedilecek daha çok şey var