TEE MACHINE

Cinsiyet, beden ve koleksiyonları seç! Başla!
TEE MACHINE, senin için seçilmiş KAFT tişörtlerini almanın en eğlenceli ve indirimli yoludur.

Bedenini ve istediğin koleksiyonları seçtikten sonra düğmeye her bastığında, stoklarımızda bol miktarda bulunan tişörtlerimiz arasından 3 farklı tişörtü sana önereceğiz.

Beğendiğin 3'lü kombinasyonu sepetine eklersen sadece 2 tanesinin ücretini ödeyip 3'ünü alabileceksin. 1 tişört senin için bedava olacak!
BAŞLA
SAKİNLİK - Tişört
ORTHADOX VS SOUTHPAW - Tişört
CORDIALIS ROEP - Tişört
DETAYLI AÇIKLAMA

Düğmeye her bastığında verdiğin bilgilere uyan, stoklarımızda çok miktarda bulunan tişörtlerimiz arasından rastgele 3 farklı tişört önereceğiz.

Beğendiğin 3'lü kombinasyonu sepetine eklersen sadece 2 tanesinin ücretini ödeyip 3'ünü alabileceksin. 1 tişört senin için bedava olacak!

Beğendiğin bir kombinasyon yakalarsan sakın kaçırma. Unutma, aynı kombinasyonu bir daha bulamayabilirsin!

ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO

Yurtiçi sipariş gönderilerinde kargo ücreti alınmaz. Yurtiçi gönderileri 1-2 iş günü içerisinde adresine hızlı bir şekilde ulaştırılır.

KURALLAR

- İstediğin kadar tıklayıp farklı alternatifleri görebilirsin ve beğendiğin en çok beş kombinasyonu sepetine ekleyebilirsin,

- TEE MACHINE ile aldığın tişörtlerde sadece aynı tasarımda beden değişikliği yapabilirsin, farklı bir tasarım ile değişim yapamazsın,

- TEE MACHINE ile aldığın siparişini iade etmek istersen tüm tişörtleri iade edebilirsin ancak parçalı iade yapamazsın.

KOŞULSUZ İADE GARANTİSİ

Tişört ve diğer tasarım ürünlerimizden memnun kalman bizim için çok önemli; memnun kalmazsan 30 gün içinde kolayca iade edebilirsin. Ayrıca, tüm kargo masrafları bize ait.