TEE MACHINE

Cinsiyet, beden ve stilleri seç. Başla
TEE MACHINE, senin için seçilmiş KAFT tişörtlerini almanın en eğlenceli ve indirimli yoludur.

Bedenini ve istediğin stilleri seçtikten sonra düğmeye her bastığında, stoklarımızda bol miktarda bulunan tişörtlerimiz arasından 3 farklı tişörtü sana önereceğiz.

Beğendiğin 3'lü kombinasyonu sepetine eklersen sadece 2 tanesinin ücretini ödeyip 3'ünü alabileceksin. 1 tişört senin için bedava olacak.
BAŞLA
VOGLEMU - Tişört
PREMENA - Tişört
TAFE - Tişört
DETAYLI AÇIKLAMA

Düğmeye her bastığında verdiğin bilgilere uyan, stoklarımızda çok miktarda bulunan tişörtlerimiz arasından rastgele 3 farklı tişört önereceğiz.

Beğendiğin 3'lü kombinasyonu sepetine eklersen sadece 2 tanesinin ücretini ödeyip 3'ünü alabileceksin. 1 tişört senin için bedava olacak.

Beğendiğin bir kombinasyon yakalarsan sakın kaçırma. Unutma, aynı kombinasyonu bir daha bulamayabilirsin.

ÜCRETSİZ ve HIZLI KARGO

Türkiye ve bazı ülkelere gönderilerde kargo ücretsizdir. Türkiye içi gönderiler 1-3 iş günü, uluslararası gönderiler 2-7 iş günü içinde adrese teslim edilir. Ülke bazlı gönderi ücretleri için tıkla.

KURALLAR

- İstediğin kadar tıklayıp farklı alternatifleri görebilirsin ve beğendiğin en çok beş kombinasyonu sepetine ekleyebilirsin,

- TEE MACHINE ile aldığın tişörtlerde sadece aynı tasarımda beden değişikliği yapabilirsin, farklı bir tasarım ile değişim yapamazsın,

- TEE MACHINE ile aldığın siparişini iade etmek istersen tüm tişörtleri iade edebilirsin ancak parçalı iade yapamazsın.

KOŞULSUZ İADE ve DEĞİŞİM GARANTİSİ

KAFT kullanıcılarına %100 iade/değişim garantisi veriyor. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerimizden memnun olmazsan, dilediğin zaman bize geri gönderip kolayca iade/değişim yapabilirsin.