PIGEON (OS)
PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört PIGEON (OS) Tişört

PIGEON (OS) - Tişört

TASARIMIN HİKAYESİ

"Mağara adamının teki, hayvan öldürmek için keskinleştirdiği bir ağaç dalını yanında duran adama saplayıverdi birgün... Bir anlık kızgınlıkla ya da planlayarak, belki o uykudayken. Belki bölüşmek istemedi öldürdüğü hayvanı ya da kıskandı bir kadını, belki mağaradaki tek muhalifini yok etmek istedi... Sonuçta işe yaramıştı, o artık yoktu ve sorun çözülmüştü. O gün bugündür böyle çözülür oldu sorunlar ve öldürülen insanların kanlarıyla imzalandı tüm barış anlaşmaları."

Garip Işık

KAPAT
DEVAMINI OKU
Koşulsuz İade ve Değişim Garantisi - Ücretsiz Kargo
 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 • Kumaşı %100 pamuk, birinci sınıf kaliteli penyedir. Tişörtün kalıbı, rahat ve hafif dökümlüdür.
  Yakası ferah ve geniş kesimdir.


  Original kalıbı kumaşlarının en iyi özelliği; önerilen yıkama sonrası çekme yapmamasıdır.


  Kumaşlarda kullanılan boyalar sertifikalı ve güvenlidir; insan sağlığına zarar vermez.


  Baskı, "Emprime / Serigrafi" tekniğiyle uygulanır. Bu hava alan bir baskı türüdür. Baskı kumaşla tamamen bütünleşik olduğu için dokunulduğunda plastik değil, yumuşak bir his verir.

 • ÖLÇÜ TABLOSU
 • İADE & DEĞİŞİM
 • KAFT kullanıcılarına %100 iade / değişim garantisi veriyor.

  Yarattığımız her ürünün arkasında duruyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı üründen memnun kalmazsan, iade veya değişim işlemi için dilediğin zaman bize geri gönderebilirsin.

 • TASARIMIN DİĞER ÜRÜNLERİ
 • Şu anda bu tasarımın diğer ürünleri bulunmamaktadır.