ZEPPELIN
ZEPPELIN Tişört ZEPPELIN Tişört ZEPPELIN Tişört ZEPPELIN Tişört ZEPPELIN Tişört ZEPPELIN Tişört ZEPPELIN Tişört ZEPPELIN Tişört ZEPPELIN Tişört ZEPPELIN Tişört ZEPPELIN Tişört ZEPPELIN Tişört ZEPPELIN Tişört ZEPPELIN Tişört

ZEPPELIN - Tişört

TASARIMIN HİKAYESİ

Kazalar olur bazen, hem de büyük kazalar... Her kazada ters giden bir şeyler vardır, birisi bir yerlerde bir hata, bir sakarlık, bir şapşallık yapmıştır yine... Ancak ne ilginçtir ki biz her defasında, her şeyin yolunda gideceğine inanmayı, diğerlerine güvenmeyi seçeriz. Uçaklara ve otomobillere binmeye devam ederiz ya da âşık olmaya... Çünkü insanın yaşamaya devam etmek için, birbirine ve kendine güvenmekten başka çaresi yoktur. Hatalar, sakarlıklar, şapşallıklar yaparak, güvenmekten asla vazgeçmeyerek beraberce yürürüz yeryüzünde.

KAPAT
DEVAMINI OKU
Koşulsuz İade ve Değişim Garantisi - Ücretsiz Kargo
 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 • Kumaşı %100 pamuk, birinci sınıf kaliteli penyedir. Tişörtün kalıbı rahat, bol kesim ve boyu biraz uzundur. Yakası geniş kesim değildir.


  Regular kalıbı kumaşlarının en iyi özelliği; önerilen yıkama sonrası çekme yapmamasıdır.


  Kumaşlarda kullanılan boyalar sertifikalı ve güvenlidir; insan sağlığına zarar vermez.


  Baskı, "Emprime / Serigrafi" tekniğiyle uygulanır. Bu hava alan bir baskı türüdür. Baskı kumaşla tamamen bütünleşik olduğu için dokunulduğunda plastik değil, yumuşak bir his verir.

 • ÖLÇÜ TABLOSU
 • İADE & DEĞİŞİM
 • KAFT kullanıcılarına %100 iade / değişim garantisi veriyor.

  Yarattığımızın her ürünün arkasında duruyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı üründen memnun kalmazsan, iade veya değişim işlemi için dilediğin zaman bize geri gönderebilirsin.

 • TASARIMIN DİĞER ÜRÜNLERİ
 • Şu anda bu tasarımın diğer ürünleri bulunmamaktadır.