HYBRID MINDS

1 NFT &
100 Limited T-shirts

Fiziki ve dijital evren arasında bir köprü, hibrit bir gerçeklik evrenindeyiz. Tecrübelerimizi, hayal gücümüzü ve üretimlerimizi heybemize koyduk.

Yeni iş birliklerinden doğacak samimi hikayelere doğru heyecanlı bir yolculuktayız.

Hybrid Minds, bir sanat eserinin farklı formlarda bir araya getirilmesinin yaratacağı iş birliği ihtimalleri üzerine kurgulanmıştır.

Sınırlı sayıda üretilen t-shirt tasarımı, projenin fiziki evrendeki kısmını, tasarımda kullanılan sanat eserinin tek edisyonlu NFT formuysa projenin dijital ekosistemdeki versiyonunu temsil etmektedir.

On yılı aşkın süredir sanatçılarla yaptığımız iş birliklerine devam ediyor, özgün üretimleri destekliyor ve yeryüzüyle kurduğumuz bağı önemsiyoruz.

Sınırlı Sayıda
#03 - Kaft x RBNKS
Hollanda'da doğan RBNKS, küçük yaşlardan itibaren tasarım tutkusunu besleyecek üretimlere yöneldi. Kendisini yeni şeyler yaratmayı önemseyen ve zorlu problemlerin üstesinden akıllı konseptlerle başa çıkmayı beceren bir sanatçı olarak yetiştirdi. Antika nesneler üzerine düşünmeyi seven sanatçı, mizahi bir bakışla post apokaliptik dünya tasvirleri kurguluyor.
Sınırlı Sayıda
#02 - Kaft x Reza Afshar
Kendini illüstratör ve konsept sanatçısı olarak tanımlayan Reza Afshar, son 10 yıldır video oyunları, fimler, kapak görselleri ve animasyonlar üzerine çalışıyor.

İran’da yaşayan ve çalışan sanatçı, üretim pratiğini “Dijital ya da geleneksel üretim tekniklerinden hangisini kullanırsam kullanayım gün içinde bol bol eskiz yaparım. Eskizler yapmak zihnimi temizlememe yardımcı olurken, aynı zamanda meditatif bir aktivite. Ne çizeceğimi düşünmek yerine içerisinde bir hikaye yakalayana kadar elimi gezdirmeye devam ederim.” şeklinde özetliyor
Sınırlı Sayıda
#01 - Kaft x Oscar Llorens
Yaşamın kendisinden ilham alan Oscar Llorens, geleneksel çizim tekniklerini kullanmaya devam ederken, dijital dünyanın nimetlerini de reddetmiyor.

Ticari çalışmalarına paralel olarak Paris, New York, Barcelona gibi dünyanın birçok farklı şehrinde hem kişisel hem de grup sergileriyle sanat kariyerine devam eden sanatçı bir yandan da bazı eserlerini NFT formatında farklı platformlarda paylaşıyor.

Oscar, geçmişte Kaft için hazırladığı Wired illüstrasyonunu, Hybrid Minds projesi için Wired Again adıyla tekrar yorumladı.