NANO STRUCTURE
NANO STRUCTURE Atlet NANO STRUCTURE Atlet NANO STRUCTURE Atlet NANO STRUCTURE Atlet NANO STRUCTURE Atlet NANO STRUCTURE Atlet NANO STRUCTURE Atlet NANO STRUCTURE Atlet

NANO STRUCTURE - Atlet

TASARIMIN HİKAYESİ

"Bir araya gelen herşey sonunda parçalarına ayrılır, dağılır. Herşey. Üzerinde oturduğum sandalye. Çatılmıştır, demek ki sonunda dağılacaktır. Ben dağılacağım, muhtemelen bu sandalyeden de önce. Ve siz dağılacaksınız. Hücreler ve organlar ve sizi siz yapan sistemler - bir araya gelmişlerdir, birlikte büyümüşlerdir ve dağılmak zorundadırlar. Buddha, ölümünden bin yıl sonra bile bilimin henüz ispatlamamış olduğu şeyi öncesinde biliyordu: Entropi artar. Cisimler dağılırlar."

John Green, Looking for Alaska

Devamını oku...
CİNSİYET SEÇ
34 TL
Koşulsuz İade ve Değişim Garantisi - Ücretsiz Kargo
 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 • Kumaşı %100 pamuk, birinci sınıf kaliteli penyedir. Üzerinde kullanılan boyalar sertifikalı ve güvenlidir; insan sağlığına zarar vermez.

  Baskı, "Emprime / Serigrafi" tekniğiyle uygulanır. Bu hava alan bir baskı türüdür. Baskı kumaşla tamamen bütünleşik olduğu için dokunulduğunda plastik değil, yumuşak bir his verir.

 • BEDENİNİ BUL
 • KAFT BEDENİMİ BULMAMA YARDIMCI OL
  YA DA

  Atletini düz bir zemine serip ölçü almanı öneririz. Yükseklik () için yaka ile omuzun birleştiği noktadan en alt kısma kadar, genişlik () için koltuk altından diğer koltuk altına kadar olan mesafeyi ölçmelisin.

  KADIN
  cm
  XS
  --
  --
  S
  63
  41
  M
  65
  44
  L
  67
  47
  XL
  69
  50
  2XL
  --
  --
  XS
  --
  --
  S
  25
  16
  M
  26
  17
  L
  26
  19
  XL
  27
  20
  2XL
  --
  --
  XS
  --
  --
  S
  64
  40
  M
  66
  43
  L
  68
  46
  XL
  70
  49
  2XL
  --
  --
  XS
  --
  --
  S
  25
  16
  M
  26
  17
  L
  27
  18
  XL
  28
  19
  2XL
  --
  --
 • İADE & DEĞİŞİM
 • KAFT kullanıcılarına %100 iade/değişim garantisi veriyor. İade ya da değişim mi yapmak istiyorsun hiç sorun değil.

  KAFT olarak sattığımız her ürünün kalitesinin arkasında duruyoruz, umarız sen de memnunsundur. Olaki herhangi bir sebepten dolayı memnun değilsen, ürünü zarar görmemiş şekilde orijinal kutusuyla dilediğin zaman bize geri gönder, biz de hemen geri ödemesini ya da değişikliği arzu ettiğin şekilde yapalım.

  İade/değişim işlemi için ürünü zarar görmemiş şekilde orijinal kutusuyla dilediğin zaman bize geri gönderebilirsin, bu işlem için zaman sınırlaması yoktur. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda, e-posta yoluyla bize her zaman info@kaft.com adresinden ulaşabilirsin.

 • BU ÜRÜNÜ PAYLAŞ
 • BU TASARIMIN DİĞER ÜRÜNLERİ
 • Şu anda bu tasarımın diğer ürünleri bulunmamaktadır.